Targowe prezentacje 2018

W trakcie targów zorganizowano prezentacje premierowych produktów oraz pokazy modeli najnowszego wyposażenia dla do produkcji odzieży, tapicerki i konfekcji technicznej. Wśród prezentowanych marek znalazły się miedzy innymi:  Juki, Jack, Siruba, Brother, Kuris, Durkopp-Adler, Rexel, Eisenkolb, Japsew, Megasew, Yamato, Union Special, Kansai Special, Avery Dennison, Kai, Surucu, Maier, Mitchells, Kretzer, Reece…..

Napownica SM-600

Automatyczna napownica do zaciskania standardowych nap odzieżowych. Urządzenie automatycznie pobiera elementy napy z podajnika, pozycjonuje je a następnie zaciska na materiale. Dla ułatwienia wyposażone jest w znacznik laserowy wskazujący gdzie napa zostanie zaciśnięta na materiale.

Napownica SM-600

Napownica SM-600Automatyczna napownica do zaciskania standardowych nap odzieżowych. Urządzenie automatycznie pobiera elementy napy z podajnika, pozycjonuje je a następnie zaciska na materiale. Dla ułatwienia wyposażone jest w znacznik laserowy wskazujący gdzie napa zostanie zaciśnięta na materiale.Więcej o urządzeniu:http://www.impall.pl/product/card/id/1085

Opublikowany przez Impall Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Piątek, 30 marca 2018

Unicut Prime.5

Allcomp Polska przedstawi najnowsze autorskie rozwiązania przeznaczone na krojownie tekstylne. Zaprezentuje m.in. narzędzie stworzone w duchu Przemysłu 4.0 - cutter do wielowarstwowego rozkroju tekstyliów Unicut Prime.5. Niekwestionowany król prędkości, który pomaga w zarządzaniu zleceniami na krojowni, w monitorowaniu na bieżąco procesów oraz generowaniu raportów z pracy krojowni. Prime.5 to nawet 60% oszczędności czasu na procesie rozkroju, dwukrotne przyspieszenie produkcji dzięki m.in. cięciu w locie oraz nawet 15% optymalizacji w wymiarze oszczędności na materiale.

Dotacje na rozwój pracowników

Jak zdobyć dofinansowanie na rozwój pracowników ?  Między innymi o tym będzie mowo podczas spotkania  z ekspertami PARP w czwartek (19 kwietnia) w ramach całodniowej konferencji przygotowanej przez Radę Sektorową ds. Kompetencji Sektora Przemysłu Mody i Innowacyjnych Tekstyliów.

ZWTextile 2018

Modelowanie form, stopniowanie, przygotowanie szablonów oraz funkcjonalność układu kroju - to tylko niektóre z z tematów o jakich będzie mowa podczas warsztatów z oprogramowania ZWTextile 2018. Zapraszamy 19 kwietnia (czwartek). Między 11:00 - 13:00 prezentacja programu, a później dwugodzinne warsztaty.

ZWTextile 2018

Modelowanie form, stopniowanie, przygotowanie szablonów oraz funkcjonalność układu kroju - to tylko niektóre z z tematów o jakich będziemy mówić podczas warsztatów z oprogramowania ZWTextile 2018. Zapraszamy do Łodzi 19 kwietnia (czwartek). Między 11:00 - 13:00 prezentacja programu, a później dwugodzinne warsztaty.

Opublikowany przez Techconfex Środa, 4 kwietnia 2018

Urządzenia do druku na tkaninach

Techconfex to także prezentacja urządzeń do druku na tkaninach, oczkarek tekstylnych, mediów do sublimacji, tuneli suszące i systemów pasowania kolorów. Większość z tych produktów będzie można zobaczyć w sotiskach Api.pl.

Cutter bullmer PREMIUMCUT ELC

W stoisku Cut Service będzie można tam zobaczyć pracę cuttera jednowarstwowego Premiumcut ELC (niemiecki producent Bullmer).Do dyspozycji będą również programiści z firmy ClassiCAD, którzy zaprezentują pracę oprogramowania CAD.

Cutter bullmer PREMIUMCUT ELC

A dziś polacamy Wam wizytę w stoisku Cut Service. Będzie można tam zobaczyć pracę cuttera jednowarstwowego Premiumcut ELC (niemiecki producent Bullmer).Do dyspozycji będą również programiści z firmy ClassiCAD, którzy zaprezentują pracę oprogramowania CAD.Jeśli jesteście ciekawi jak działa cutter jednowarstwowy to polecamy filmik

Opublikowany przez Techconfex Wtorek, 10 kwietnia 2018

PFAFF Industrial

Odwiedzając targi Techconfex zobaczycie będzie można maszyny produkowane przez liderów światowego rynku. W tym gronie oczywiście nie zabraknie sprzętu od PFAFF Industrial.

Production & Praxis "Shirt section"

Odwiedzając targi Techconfex zobaczycie maszyny produkowane przez liderów światowego rynku. W tym gronie oczywiście nie może zabraknąć sprzętu od PFAFF Industrial

Opublikowany przez Techconfex Poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Siruba F007K-U712-264/FSP

Siruba produkuje obecnie już 12 różnych linii maszyn do szycia, co daje aż 129 różnych modeli. Wiele z nich będzie można przetestować podczas targów. Wśród nich będzie także model Siruba F007K-U712-264/FSP.

Siruba F007K-U712-264/FSP

Siruba produkuje obecnie już 12 różnych linii maszyn do szycia, co daje aż 129 różnych modeli. Wiele z nich bedziecie mogli przetestować podczas targów w Łodzi (18 - 20 kwietnia). Wśród nich będzie także model Siruba F007K-U712-264/FSP.

Opublikowany przez Techconfex Czwartek, 5 kwietnia 2018

Impall

W stoisku Impall zobaczyć będzie można miedzy innymi bardzo dużo maszyn marki JACK , a wśród nich będzie Stebnówka Jack A4. Jest automatyczna, 1-igłowa i wyposażona w zintegrowany energooszczędny silnik zamontowany w główce.

Stebnówka Jack A4

A w stoisku Impall Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. zobaczycie miedzy innymi bardzo dużo super maszyn marki JACK :-))))), a wśród nich będzie Stebnówka Jack A4. Jest automatyczna, 1-igłowa i wyposażona w zintegrowany energooszczędny silnik zamontowany w główce.

Opublikowany przez Techconfex Wtorek, 3 kwietnia 2018

ImYIN/AGMS HY-HC1705

Kater wielowarstwowy YIN/AGMS HY-HC1705. O jego wykorzystaniu opowiada w filmie Pan Paweł Szymański, właściciel firmy Grappa produkującej koszule flanelowe na bardzo dużą skalę. Ofertę katerów będzie można poznać odwiedzając stoisko Banaszczyk Maszyny Szwalnicze

Kater wielowarstwowy YIN/AGMS HY-HC1705

A tak działa kater wielowarstwowy YIN/AGMS HY-HC1705. O jego wykorzystaniu opowiada Pan Paweł Szymański, właściciel firmy Grappa produkującej koszule flanelowe na bardzo dużą skalę. Ofertę katerów będziecie mogli poznać odwiedzając stoisko Banaszczyk Maszyny Szwalnicze

Opublikowany przez Techconfex Piątek, 6 kwietnia 2018