Targowe prezentacje 2018

W trakcie targów zorganizowano prezentacje premierowych produktów oraz pokazy modeli najnowszego wyposażenia dla do produkcji odzieży, tapicerki i konfekcji technicznej. Wśród prezentowanych marek znalazły się miedzy innymi:  Juki, Jack, Siruba, Brother, Kuris, Durkopp-Adler, Rexel, Eisenkolb, Japsew, Megasew, Yamato, Union Special, Kansai Special, Avery Dennison, Kai, Surucu, Maier, Mitchells, Kretzer, Reece…..

Napownica SM-600

Automatyczna napownica do zaciskania standardowych nap odzieżowych. Urządzenie automatycznie pobiera elementy napy z podajnika, pozycjonuje je a następnie zaciska na materiale. Dla ułatwienia wyposażone jest w znacznik laserowy wskazujący gdzie napa zostanie zaciśnięta na materiale.

Unicut Prime.5

Allcomp Polska przedstawi najnowsze autorskie rozwiązania przeznaczone na krojownie tekstylne. Zaprezentuje m.in. narzędzie stworzone w duchu Przemysłu 4.0 - cutter do wielowarstwowego rozkroju tekstyliów Unicut Prime.5. Niekwestionowany król prędkości, który pomaga w zarządzaniu zleceniami na krojowni, w monitorowaniu na bieżąco procesów oraz generowaniu raportów z pracy krojowni. Prime.5 to nawet 60% oszczędności czasu na procesie rozkroju, dwukrotne przyspieszenie produkcji dzięki m.in. cięciu w locie oraz nawet 15% optymalizacji w wymiarze oszczędności na materiale.

Dotacje na rozwój pracowników

Jak zdobyć dofinansowanie na rozwój pracowników ?  Między innymi o tym będzie mowo podczas spotkania  z ekspertami PARP w czwartek (19 kwietnia) w ramach całodniowej konferencji przygotowanej przez Radę Sektorową ds. Kompetencji Sektora Przemysłu Mody i Innowacyjnych Tekstyliów.

ZWTextile 2018

Modelowanie form, stopniowanie, przygotowanie szablonów oraz funkcjonalność układu kroju - to tylko niektóre z z tematów o jakich będzie mowa podczas warsztatów z oprogramowania ZWTextile 2018. Zapraszamy 19 kwietnia (czwartek). Między 11:00 - 13:00 prezentacja programu, a później dwugodzinne warsztaty.

Urządzenia do druku na tkaninach

Techconfex to także prezentacja urządzeń do druku na tkaninach, oczkarek tekstylnych, mediów do sublimacji, tuneli suszące i systemów pasowania kolorów. Większość z tych produktów będzie można zobaczyć w sotiskach Api.pl.

Cutter bullmer PREMIUMCUT ELC

W stoisku Cut Service będzie można tam zobaczyć pracę cuttera jednowarstwowego Premiumcut ELC (niemiecki producent Bullmer).Do dyspozycji będą również programiści z firmy ClassiCAD, którzy zaprezentują pracę oprogramowania CAD.

PFAFF Industrial

Odwiedzając targi Techconfex zobaczycie będzie można maszyny produkowane przez liderów światowego rynku. W tym gronie oczywiście nie zabraknie sprzętu od PFAFF Industrial.

Siruba F007K-U712-264/FSP

Siruba produkuje obecnie już 12 różnych linii maszyn do szycia, co daje aż 129 różnych modeli. Wiele z nich będzie można przetestować podczas targów. Wśród nich będzie także model Siruba F007K-U712-264/FSP.

Impall

W stoisku Impall zobaczyć będzie można miedzy innymi bardzo dużo maszyn marki JACK , a wśród nich będzie Stebnówka Jack A4. Jest automatyczna, 1-igłowa i wyposażona w zintegrowany energooszczędny silnik zamontowany w główce.

ImYIN/AGMS HY-HC1705

Kater wielowarstwowy YIN/AGMS HY-HC1705. O jego wykorzystaniu opowiada w filmie Pan Paweł Szymański, właściciel firmy Grappa produkującej koszule flanelowe na bardzo dużą skalę. Ofertę katerów będzie można poznać odwiedzając stoisko Banaszczyk Maszyny Szwalnicze