9 kwietnia, 2018

CUT SERVICE

cut service logo

Cut Service Mariusz Gibas

Tadeusza 1, 43-382 Bielsko-Biała

+48 33 81 82 661

info@cut-service.pl

www.cut-service.pl

 

 

Firma CUT SERVICE jest oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem marki Bullmer na terenie Polski oraz wyłącznym przedstawicielem marki Oteman, hiszpańskiego producenta maszyn na krojownię. W naszej ofercie znajdują się m.in. cuttery laserowe, cuttery jednowarstwowe oraz wielowarstwowe, maszyny do lagowania, stoły automatyczne, stoły z nadmuchem, windy, magazyny dla rolek z materiałem, maszyny do cięcia na pasy.

CUT SERVICE zapewnia kompleksową obsługę działania od etapu sprawdzenia produkcji, materiałów, analizę potrzeb i problemów produkcyjnych, przez prezentację jednej z produkcji naszych partnerów biznesowych, wykonanie testów w centrali na Państwa materiałach oraz końcową rekomendację rozwiązań. Maszyny instalujemy, szkolimy operatorów, zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym (zarówno wsparcie, telefoniczne, online oraz bezpośrednio w siedzibie klienta) jak i magazynem części. Ostateczną ofertę przedstawimy po wspomnianych etapach, czyli spotkaniu i przeprowadzeniu testów na proponowanych maszynach.

Jak pracujemy:

- gwarantujemy opiekę posprzedażową na najwyższym, światowym poziomie (doradztwo technologiczne, instalacja, wdrożenie, serwis),

- gwarantujemy reakcję serwisu do 24h od zgłoszenia, w praktyce jest ona natychmiastowa,

- posiadamy czterech wykwalifikowanych serwisantów,

- zapewniamy przeszkolenie z obsługi maszyn oraz na życzenie szkolimy z obsługi serwisowej dział utrzymania ruchu,

- gwarantujemy bezpieczeństwo produkcji poprzez posiadanie magazynu wybranych części eksploatacyjnych w siedzibie CUT SERVICE, oraz doręczenie zamówionych części bezpośrednio z centrali producenta przesyłką ekspresową do dnia następnego od zamówienia,

- doradzamy w wyborze maszyn oraz pakietu części eksploatacyjnych na stan, celem zapewnienia bezpieczeństwa produkcyjnego.