9 kwietnia, 2018

HILLOB

Hurtownia Artykułów Przemysłowych „Hillob”

Hurtownia Artykułów Przemysłowych „Hillob”
ul. Wita Stwosza 3
81-373 Gdynia
+48 58 621 98 41

www.hillob.pl
hillob@hillob.pl

 

Firma "HillOb" działa na polskim rynku już od 1993 roku. W początkach funkcjonowania przedsiębiorstwa zajmowaliśmy się wyłącznie importem igieł szwalniczych marki ORGAN, jednak szybko poszerzyliśmy naszą ofertę sprzedażową o rozmaite urządzenia krojcze i prasowalnicze, maszyny szwalnicze, a także części zamienne pozyskiwane od dostawców krajowych. Następnie, dzięki bezpośredniemu importowi, jakiego podjęła się nasza firma już od 1998 roku, możecie Państwo znaleźć w naszej propozycji najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Bezustannie poszerzamy ofertę produktową przedsiębiorstwa, a dzięki stale wzrastającej sprzedaży i rzetelności jesteśmy obecnie wyłącznym przedstawicielem producenta maszyn szwalniczych HIGHLEAD w Polsce. HIGHLEAD jest japońsko-chińską spółką typu join inventure z MITSUBISHI i pod własną marką oraz dla tego właśnie koncernu produkuje maszyny szwalnicze.

Sukcesy firmy nie osłabiają naszego zapału, ale zachęcają do podbijania kolejnych rynków. W roku 2006 staliśmy się wyłącznym dystrybutorem koreańskiego producenta elektronicznych maszyn do cięcia taśm, pasów i gumy marki CUTEX nie tylko w Polsce, ale i na Ukrainie i Białorusi.

W chwili obecnej nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, lecz także serwisem maszyn szwalniczych i urządzeń do cięcia taśm. Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn szwalniczych marki HIGHLEAD, maszyn do cięcia CUTEX oraz elementów do urządzeń (również maszyn overlock, stębnówek i renderek). Magazyny przedsiębiorstwa są bogato zaopatrzone między innymi w nasz tradycyjny produkt, czyli igły ORGAN, profesjonalne nożyczki szwalnicze PREMAX, noże krojcze GREAT OCEAN, a także stopki, chwytacze, akcesoria i części zamienne renomowanych producentów takich jak TOWA, HIROSE, H-STRONG, KOBAN, SAKURA, GOLDEN EAGLE, HIGHLEAD, YAO HAN i innych.